Kemalpaşa Siemens Televizyon Tamircisi

Değerli müşterimiz web sayfamıza hoşgeldiniz. Kemalpaşa bölgesinde en yakın Siemens Tv Tamircisi ile iletişime geçmek istiyorsanız aşağıdaki butondaki yer alan telefon numaramıza tıklayabilir Siemens Televizyon Tamircisi Kemalpaşa ekibinden teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

(0232) 344 19 89

Kemalpaşa Siemens Tv Tamircisi Telefonu 0232 344 19 89

Sektöründe öncü olmak gayesiyle uzun yıllar önce kurulan Kemalpaşa Siemens Televizyon Tamircisi bugün var olan atölye merkezleri ve deneyimli kadrolarıyla Kemalpaşa bölgesindeki Siemens televizyon tamir hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Küçük bir dükkanda tamirci olarak başlayan serüvenimiz bugün tüm ilçelere ulaşabilecek teknik bir bilgiye dönüşmüş geniş onarım merkezleri ile birçok Siemens gibi birçok markanın garantisi sona ermiş televizyonunu tamir edebilecek 1 yıl garantili hizmet sunabilecek bir firma haline gelmiştir. Misyonlarında ve vizyonlarında müşteri memnuniyet oranını yüksek tutmayı hedefleyen ekibimiz bu koşullar doğrultusunda eğitilmiş personelleri ve donanımlı araçları ile Kemalpaşa içerisinde nerede olursanız olun sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıkta olmuşlardır. Bugün alanında uzman müşteri hizmetleri ile çağrılarınızı bekleyen Kemalpaşa Siemens Televizyon Servisi birden fazla donanımlı araçlarıyla aynı gün televizyonunuzda arıza tespiti yapabilmekte arızanın ciddiyetine göre eğer mümkünse yine aynı gün onarımını ve bakımını yaparak sizlere teslim etmektedir. Usta çırak hiyerarşisinde tecrübelerini aktaran ve bugünlere kadar gelebilen Siemens televizyon tamircimiz birçok avantajları ve indirimli fiyatları ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Televizyonun ülkemizde ve Kemalpaşa içerisinde yaygınlaşmaya başladığı yıllarda sektörün içinde olan ekiplerimiz uzun yıllardır gelişen Siemens markası gibi birçok markanın televizyon alanındaki gelişimlerini yakından incelemekte ve birçok televizyona sunduğu teknik destek ve özgüven ile çağrılarınızı beklemektedir. Televizyonun gelişim süreci ile beraber gelişen bizler de bugün televizyonunun bulunuşu ile bugünlere kadar gelebildik. Peki Siemens markasının bile bugün piyasa da var olan televizyonların temeli olan televizyonun bulunuşu nasıl oldu ve günümüze kadar bu teknoloji nasıl ulaştı?

Siemens Televizyon Tamircisi Kemalpaşa ekibi olarak süreçten kısaca bahsedecek olursak 20. yüzyılın ilk çeyreğinde bulunan televizyon aslında ilk bulunduğu yıllarda radyoya göre pek rağbet görmemişti. Çünkü dünyanın önde gelen medya şirketleri yatırımlarını daha çok radyoya yönlendirmişlerdi. Lakin gün geldi televizyon gelen elektromanyetik dalgaları direkt görüntüye çevirebilme özelliği sayesinde radyoyu geçti ve 1930'lu yılların başında ilk televizyon yayınları başladı. Bu durum Siemens ve daha birçok markanın ileride satışa sunacağı televizyonlar için atılan ilk adımlardan oldu. 10 yıllık süreçte çok büyük gelişimler gösteren ve toplumun içerisinde yer almaya başlayan belki de önümüzdeki yüzyılların en büyük icatlarından olan televizyon artık yavaş yavaş günlük hayatımızın en büyük kitle iletişim araçlarından biri olmaya başlıyordu. 1936 yılında Berlin Yaz Olimpiyatlarının televizyondan yayın olarak verilmeye başlanmasıyla artık sosyal etkisini insan üzerinde arttıran televizyonlar evlerimizde yer almaya başlamıştı. 1950 ve 1960'lı yıllarda Amerika dünya pazarlarında Kemalpaşa bölgesinde boy gösteren televizyonlar çeşitli markalar aracılığıyla pazarlara yayılmış ve renkli versiyonlara geçilmesiyle artık tamamiyle hayatımızda vazgeçilmez elektrikli ev aletlerinden biri haline gelmişti. Çeşitli haber bültenleri ve şov programlarıyla izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başaran medya şirketleri Siemens benzeri birçok marka televizyonun satılmasında çok iyi bir lokomotif olmuş bu sayede üretilen bu elektronik alet sayesinde reklamcılık sektörü dizi sektörü gibi başlıca sektörler öne çıkar olmuşlardı. Ülkemizde ve Kemalpaşa genelinde gelecekte kullanılması için ilk defa 31 Ocak 1968 yılında TRT'nin anonsu ile başlayan Türkiye'deki televizyon serüveni özellikle 1990'lı yıllarda artan özel televizyon kanalları sayesinde zirveye ulaşmıştır. 2000'li yılların başında tüplü televizyonlarla evimizdeki başköşeyi kapan bu Siemens televizyonlar çok geçmeden lcd ve led özelliğine bürünmüş özellikle eski muadillerine göre ince olmaları sebebiyle tekrar tüketicilerin gönlünü kazanmayı başarmışlardır. Daha iyi görüntü için HD daha az yer için lcd ve led özellikleri sayesinde artık tüplü televizyonlar yerini bu yeni Siemens televizyon modellerine bırakmıştır. Smart ve 4K özelliklerine de bürünen çeşitli Siemens televizyonlar 20.yüzyılın ilk çeyreğinden beri son haliyle yaşamımızdaki yerlerini sürdürmekte ve bulunduğumuz yıl itibariyle en çok tercih edilen kitle iletişim araçlarından biri olmaya devam etmektedir. Tüm bu süreçlere tanık olan Kemalpaşa Siemens Tv Tamircisi ise ileriye dönük tüm hedeflerini oluşabilecek arızaları çözüme kavuşturmak amacıyla kurulmuş olup tüm profesyonelliğiyle çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Gelişen bu süreçlerden sonra artan Siemens televizyon kullanımı Kemalpaşa içerisinde teknik servise olan ihtiyacı gün geçtikçe arttırdı. Siemens televizyonları bozulan müşteriler için doğru teknik servise ulaşmak ise bu kadar firma arasında zor bir süreç haline geldi. Bu firmaların arasında yıllardır öncü olan Siemens Televizyon Servisi Kemalpaşa ekibi ise tamamen öz motivasyonu yüksek yaptığı işi zevkli bir iş olarak gören empati ve memnuniyet kavramı gelişmiş servis personellerinden oluşmaktadır. Müşteri temscilcisinden sahadaki teknisyenine kadar bu anlayışı kadrolarına benimsetmiş Siemens Servisimiz ilgisi ve çözümü ile tüm teknik sorunlarınızda sizlerin yanındadır. Eğer sizde Kemalpaşa konumunda garantisi sona ermiş Siemens televizyonunuzda markası ve modeli ne olursa olsun teknik sorun yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Oluşabilecek tüm teknik arızalarda uzman kadromuzla sizlere çözüm sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgeler arıza çeşitleri avantajlarımız fiyat politikalarımız gibi birçok konuda daha bilgi almak isterseniz web sayfamızın aşağı kısımlarına doğru ilerleyebilir iletişim bilgilerimize erişebilirsiniz. Bizler gelişen televizyon dünyasında yıllardır Siemens Televizyon Tamircisi Kemalpaşa olarak varız ve tüm destek talepleriniz için telefonlarınızı memnuniyetle Pazartesi Cumartesi 09:00-18:00 saatleri arasında bekliyor olacağız. Elektronik posta, telefon numarası ve çalışma saatlerimizin yer aldığı iletişim bilgilerimize aşağıdaki tablodan erişebilir sizde en yakın Siemens televizyon tamircisi ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

📞 Kemalpaşa Siemens Televizyon Tamircisi Telefonu: 0232 344 19 89
🔧 Tamiri Yapılan Siemens Televizyon Çeşitleri: LCD LED OLED SMART 4K UHD
📍 Kemalpaşa Siemens Televizyon Tamircisi Adresi: Mimar Sinan, Ali Çetinkaya Blv 35220 Kemalpaşa/İzmir
💳 Geçerli Kredi Kartları: Troy Visa Mastercard Maestro American Express
🕤 Siemens Televizyon Tamircisi Kemalpaşa Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00
🛠️ Kemalpaşa Siemens Televizyon Tamircisi Hizmet Türü: 👷 Yerinde Tamir
⚙️ Sunulan Hizmetler: Siemens Tv Panel Tamiri Siemens Kırık Tv Ekran Tamiri Gıda Çarşısı Tv Tamiri Siemens Lcd Ekran Tamiri Siemens Led Ekran Tamiri
💬 Kemalpaşa Siemens Televizyon Tamircisi Yorumu: ★★★★☆ 4.8 (✅ 179 Değerlendirme)
🧰 Yedek Parça Durumu: Orijinal Parçalar Stokta Mevcut ✅
⌛ Kemalpaşa Siemens Televizyon Tamir Süresi: 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi: 17.07.2024

Kemalpaşa Siemens Televizyon Tamiri ve Servisi

Artık Kemalpaşa bölgesinde Siemens televizyonlar birçok konutta ve iş yerinde kullanılmakta süreç içerisinde birçok tüketici çeşitli Siemens televizyon arızalarıyla karşılaşabilmektedir. Burada önemli olan bu tarz bir durumla karşı karşıya kaldığınızda Siemens televizyon tamiri için doğru ekiplerden servis hizmeti almanızdır. Çünkü sizlere verilecek olan Siemens teknik servis hizmeti sizi üzmemeli mağdur etmemeli aynı zamanda olabildiğince hızlı olmalıdır. Örnek verelim Siemens tv tamircisi ekibi talep ettiğinizde istediğiniz saat aralıklarında teknisyenler gelmelidir. Çünkü müşterilerimizin birçoğu çalışan ve gün içinde başka uğraşları olan tüketiciler olduğundan biliyoruz ki bütün günü servis bekleyerek geçirmek istemeyeceklerdir. Biz doğru, nitelikli ve memnun hizmet alabileceğiniz bir Kemalpaşa Siemens Televizyon Tamircisi ekibi olmaya aday olduğumuz için her zaman randevulu hizmet veriyoruz. Önce bizi tercih eden tüketicimize mesai saatlerimizi bildiriyor bu saatler dahilinde iki saat aralığını seçmesini istiyoruz. Daha sonra sizlerin belirlediği zaman aralıklarında kapınızda oluyor hem siz hem de biz işlerimizi önceden belirleyerek hızlı çözüm odaklı Siemens televizyonlarda arıza tespiti yapıyoruz. Siemens Televizyon Servisi olarak gelmeden yarım saat önce sizi arıyoruz eğer müsaitseniz o gün geliyoruz. Siemens Teknik servis araçlarımızı ise televizyon tamir sürecinde ilgili parçalarla donatıyoruz, örnek verelim bir parçaya ihtiyacımız olduğunda aracımızdan parçayı temin ediyor süreci daha da hızlandırıyoruz. Siemens televizyonlara dair servis planlamasını yaparken müşteri hizmetlerimizle ilçelerde mobil servis araçlarımızı bulunduruyor teknisyenlerimizin gün içinde zorlanmadan ulaşabilecekleri ilçeleri teknisyenlere dağıtıyor önceden hava koşullarına ve trafik durumuna dikkat ederek rotalarını belirliyoruz. Bu sayede gün içinde minimum sürede kapınızda oluyor Kemalpaşa içerisinde Siemens televizyonunuzu tamir etmek için heyecanla en hızlı şekilde hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Kemalpaşa Siemens Televizyon Servisi olarak bir diğer avantajımız ise bize göre ve müşterilerimize göre en önemli olan 1 yıl garantili hizmetimizdir. Çünkü yaptığımız işte ciddi olduğumuzun göstergesi olan garantili hizmetimiz sadece kelime olarak değil sahaya da yansımış durumdadır. Siemens televizyonunuzun bir parçası değişip onarıldıysa sizlere servis fişi bırakırız. Bu servis fişinde adresimiz telefon numaramız ve çeşitli diğer iletişim bilgilerimiz yazmaktadır. Adınız soyadınız ve cihazınızın markası modeli ve değişen parçanın isminin yazdığı bu servis fişini onarım hizmeti aldıktan sonra kesinlikle saklamanızı öneriyoruz. Çünkü Siemens televizyonunuzda tamiri yapılan parçanın arızalanması durumunda bu servis fişini ibraz ettiğiniz sürece garantiniz geçerli olacak bizden kaynaklı bir sorun dahilinde Siemens televizyonunuzu ücretsiz tamir ettirebileceksiniz. Uzun yıllardan bu yana Siemens Televizyon Tamircisi Kemalpaşa olarak hizmet veren işletmemizin televizyon tamiri alanındaki diğer çalışmaları ise aşağıdaki gibidir.

Kemalpaşa Siemens LCD ve LED Televizyon Tamircisi

Siemens Televizyon Tamiri sektöründeki en önemli husus alanında deneyimli teknisyenler ile çalışmaktır. Televizyonun ülkemizde yaygınlaşmaya başlamasından beri bu sektörde hizmet veren kalfalarımız ve ustalarımızla oluşabilecek tüm arızalarda Siemens televizyon tamircisi ekibi olarak sizlerin yanınızdayız tek yapmanız gereken 0232 344 19 89 numaralı telefon aracılığımız ile bizimle iletişime geçmektir. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede Kemalpaşa bölgesi için sizleri yönlendirecek Siemens servis kayıtlarınızı oluşturacaktır.

Siemens Tv Ekran ve Panel Değişimi Fiyatları

Siemens Televizyon Tamircisi Kemalpaşa olarak en sık karşılaştığımız arıza tipi ekran ve panel değişimi ile sonuçlanan arıza çeşitleridir. Firmamız tüm garantisi biten Siemens televizyonlarda bütçe dostu fiyatlara ekran ve panel değişimini yapabilmektedir. Eğer sizde alanında deneyimli ekiplerden hizmet almak ve Siemens televizyon ekran panel değişim fiyatları Kemalpaşa için bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin en kısa sürede Siemens televizyonunuzun ekran boyutu ve markasına göre sizleri bilgilendirelim.

Kırık Ekran Değişiminde Kemalpaşa Siemens Tv Tamircisi

Siemens televizyonlarda ekranın kırılması şikayetiyle daha çok lcd ve led özelliğe sahip televizyonlarda karşılaşıyoruz. Eski modellere nazaran daha hassas ekranlara sahip olan bu televizyonların ekranının kırılması daha çok taşınırken Siemens tv ekranı kırıldı veya çocuk oyun oynarken ekrana bir cisim fırlatmasıyla ekran kırıldı şekilde bizlere ulaşmaktadır. Bu süreçten sonraki en önemli kısım tabiki de Kemalpaşa Siemens kırık tv ekranı değişim fiyatları olmaktadır. Endişelenmeyin ekonomik çözümlerimizle Siemens televizyonunuzun onarımında sizlerin yanınızdayız.

1 Yıl Garantili Siemens Televizyon Tamircisi

Müşterilerimize hizmet sunmak konusunda oldukça ciddiyiz. Bu sebeple müşterilerimize Siemens televizyon tamiri sonrası değişim yaptığımız parça için 1 yıl geçerli olmak üzere firmamız bünyesinde sunduğumuz servis fişini ibraz ettiğiniz sürece 1 yıl garanti veririz. Değişen parçada 1 yıl içerisinde oluşabilecek bizden kaynaklı bir sorun dahilinde garanti kapsamında tekrar ücretsiz onarımını yapıyoruz.Çünkü Kemalpaşa Siemens Televizyon Servisi olarak müşteri portföyümüzü önemsiyoruz.

Siemens Tv Tamircisi | Uydu Çanak Anten Kurulumu

Siemens televizyon tamirinin bir diğer önemli hususu ise kaliteli parçalar kullanmaktır. 1 yıl garanti veren bir firma olarak her zaman gerekli ve kaliteli parçaları kullanırız. Bu sayede arızayı minimize ederek memnuniyeti en üst düzeyde sağlamaya çalışırız. Kemalpaşa Siemens Tv Tamircileri olarak da sadece televizyon alanında sorun yaşamanız dahilinde değil Kemalpaşa uydu anten çanak kurulum işlemlerinde de sizlerin talepleri doğrultusunda mesai saatlerimiz dahilinde hizmet veriyoruz.

Geniş Servis Ağlarıyla Kemalpaşa Siemens Televizyon Tamircisi

Kuruluş ilkelerimizden birisi her zaman daha çok müşteriye teknik bilgimizi ulaştırmaktı. Bunun için arttırdığımız servis personellerimiz ve teknik servis araçlarımız ile Kemalpaşa bölgesinde birçok noktaya ulaşıyor sunduğumuz Siemens servis seçeneklerimizle müşteri çevremizi arttırmaya devam ediyoruz.Kemalpaşa Siemens Tüplü televizyon tamiri lcd ve led tv tamircisi olarak sizlere teknik destek ekibimizi yönlendiriyor kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerimiz sayesinde aynı gün ödeme yapmanızı sağlıyoruz.

Kemalpaşa Siemens Tv Tamircisi | Yerinde Siemens Televizyon Tamiri

Bu sektörde hizmet veren Kemalpaşa Siemens Televizyon Tamircisi olarak uzman personellerle Siemens televizyonlarınızı yerinde tamir ediyoruz. Peki ekiplerimizi nasıl seçiyor ve servis yönlendirmelerini nasıl yapıyoruz? Çalışma arkadaşlarımızı seçmeden önce iki hususa oldukça ehemmiyet veriyoruz. Birincisi teknik bilgi donanımı, ikinci ise müşteri ilişkileri ve yönetimi. Bizim için önemli olan bu iki hususta firmamızın yüzleri olacak teknisyenlerde bulunması gereken başlıca özelliklerdir. Çünkü iyi bir personel müşterinize ne kadar çözüme yaraşır ve nazik davranırsa müşteri bir sonraki Siemens televizyon tamirlerinde sizi tercih edecek müşterilerinizin sayısı bir o kadar artacaktır. Firmamızda bulunan personellerimizin her biri gerekli belgelerini tamamlamış en az 10 yıl deneyimi olan kişilerdir. Kemalpaşa içerisinde sektörün tabiri caizse çekirdeğinden yetişen personeller teknik konuda sadece teorik bilgi ile sınırlı değil aynı zamanda sahada pratik bilgilerini de kanıtlamış kişilerdir. Birçok Siemens televizyonunun tamirini yapmış ve arttırdığı tecrübeleri ile firmamızda çalışmaya hak kazanmışlardır. Aynı zamanda birçoğu kendi bünyemizde geleneksel olan usta çırak hiyerarşisinde yetişmiştir. Bu sayede kendi yetiştirdiğimiz elemanlarımızla tecrübemizi bir sonraki nesillere aktarmış sizlerin üst düzeyde hizmet almanıza olanak sağlanmıştır. Tabi her ne kadar teknik bilgi konusunda donanımlı olsalar da Kemalpaşa Siemens Televizyon Tamircisi olan bizler için önemli olan bir diğer durum müşteri ilişkileridir. Çünkü hizmet alan çoğunluk her zaman ilgi beklemektedir. Bu konuda teknik ekibimizi çeşitli seminer sempozyumlara gönderek bilgi edinmelerini sağlamış işimizin hem servis yönünü hemde teknik yönünden kuvvetli bilgilere sahip teknisyenler oluşturmak hedeflerimizden biri olmuştur. Çünkü çeşitli konularda donanımlı teknik servis personellerinin bizim gibi firmalara artısı çok olmaktadır. Kemalpaşa bölgesinde iyi hizmet alan müşteri kesinlikle kendisine çözüm üreten firmayı unutmamakta ve ileride karşılacağı Siemens televizyon arızalarında yine aynı kişilere başvurmaktadır. Bizim de Siemens Tv Tamircisi Kemalpaşa olarak hedeflediğimiz çalışma şekli tam olarak bu şekildedir. Kendi müşteri portföyümüzü önemseyerek işinde başarılı olmaya çalışmaktır. Aynı zamanda geniş bir yelpazede teknik destek sunmaktır. Bunun için ise garantisi sona ermiş tüm Siemens led lcd ve tüplü televizyonlarına hizmet vermekteyiz.

Siemens Televizyon Tamircisi Kemalpaşa | Servis Süreci

Değerli müşterilerimiz son olarak sizlere servis sürecimizin nasıl işlediği hakkında bilgi vermek istiyoruz. Kemalpaşa içerisinde ikamet ediyorsunuz ve Siemens televizyonunuz mu arızalandı? Arama motorunda Kemalpaşa Siemens Tv Tamircisi olarak arama yaptınız ve çeşitli firmalar arasından bizlere ulaştınız. Firmamızı aradığınız taktirde karşınıza çıkan güler yüzlü samimi müşteri temsilcimiz şikayetinizi dinleyecek ve Siemens televizyonunuzun arızası hakkında hakkında bilgi edinmek için bazı sorular soracaktır. Daha sonra sizinde talebiniz doğrultusunda Özel Servis kaydı açılması için adınızı soyadınızı ve iletişim bilgilerinizi edinecektir. Sizlere Siemens televizyon tamircilerimizin geleceği saati bildirecek bize verdiğiniz telefon numarasından gelmeden 30 dakika önce iletişim kurulacağını eğer telefonlarınıza cevap vermezseniz veya telefonunuza ulaşılmazsa servisin iptal olacağını bildirecektir. Bu süreçten sonra arıza kaydınız ilgili ekibe ulaştırılacak ve ertesi gün teknisyen arkadaşlarımız arıza tespiti yapmadan önce sizi arayacaklardır. Eğer müsaitseniz bize bildirdiğiniz zaman aralığında gelecek ve Siemens televizyonunuzun yerinde arızasını tespit edeceğiz. Daha sonra bu arızanın neden olduğunu maliyetinin ne kadar tutacağı hakkında kısa bir sunum yapan personelimiz eğer arızanın onarımı yerinde mümkünse her zaman Siemens televizyonunun bulunduğu yerde sizin talebiniz doğrultusunda Siemens televizyon tamiri işlemlerini başlatacaktır. Ama arıza atölyede çözümlenmesi gerekecek kadar ciddi bir arızaysa tarafınıza adres ve iletişim bilgilerimizin yer aldığı servis fişini bırakacak belirtilen tarihte Siemens televizyonu teslim etmek üzere cihazı atölyeye alacaktır. Burada ilgili teknisyenler tarafından onarım yapıldıktan sonra testleri de başarıyla geçen cihaz ertesi gün sizlere teslim edilecek ve böylece süreç sonlanacaktır. Bizler Siemens Tv Tamircisi Kemalpaşa olarak tüm bu süreçlerdeki tek amacımız sizlerin memnuniyetinin en üst segmentte seyretmesidir. Çünkü sizleri önemsiyoruz ve çalışmalarımızın tümünü sizlerin istekleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Eğer sizde Kemalpaşa bölgesinde oturan bir Siemens televizyon kullanıcısıysanız ve çeşitli sorunlardan ötürü teknik servis talep etmek istiyorsanız biz güleryüzlü müşteri hizmetleri sunan deneyimli teknik kadromuzla sizlerin telefonlarını büyük bir memnuniyet ve heyecanla bekliyor olacağız.

Değerli Siemens televizyon kullanıcısı Kemalpaşa bölgesinde uzun yazıları okumadan en yakındaki Siemens televizyon tamircisi ile iletişime geçmek isterseniz 0232 344 19 89 numaralı telefon hattını gün içinde arayabilir en yakın tamirciyle iletişime geçebilirsiniz.

📞